Aktualności | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Aktualności

 • Wodociągi na pikniku Ekoodpowiedzialnie
  Wodociągi na pikniku Ekoodpowiedzialnie

  2019-06-10
  Wodociągi na pikniku Ekoodpowiedzialnie

  Wypij kranówkę, zajrzyj do wnętrza rury lub zostań operatorem małej koparki, to tylko niektóre atrakcje, które czekają na wszystkich, którzy odwiedzą stoisko Katowickich Wodociągów podczas pikniku „Ekoodpowiedzialnie”. Impreza której organizatorem jest Miasto Katowice i Lasy Państwowe odbędzie się w sobotę 15 czerwca br.  na terenie Katowickiego Parku Leśnego.

 • Kurtyny wodne na upalne dni
  Kurtyny wodne na upalne dni

  2019-06-05
  Kurtyny wodne na upalne dni

  W związku z upałami Katowickie Wodociągi S.A. w kilku najliczniej uczęszczanych miejscach miasta, rozstawiły kurtyny wodne.

 • Nowe numery telefonów
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-04-30
  Nowe numery telefonów

  Katowickie Wodociągi S.A. informują, że zmianie uległy numery telefonów na Oddziały Eksploatacji Sieci Wodociągowej, Kanalizacyjnej oraz Oczyszczalnie Ścieków.

 • Woda na finał akcji SprzątaMy Dzielnice
  Woda na finał akcji SprzątaMy Dzielnice

  2019-04-24
  Woda na finał akcji SprzątaMy Dzielnice

  Z 25 najbardziej zaśmieconych miejsc w Katowicach mieszkańcy wybrali pięć, które teraz wspólnie z wolontariuszami posprzątają. W najbliższą sobotę zaczną w Załężu. Podczas każdej z akcji wodę do picia i umycia rąk zapewniają Katowickie Wodociągi.  

 • Woda dla wszystkich - Światowy Dzień Wody!
  Woda dla wszystkich - Światowy Dzień Wody!

  2019-03-18
  Woda dla wszystkich - Światowy Dzień Wody!

  Tegoroczny Światowy Dzień Wody - pod hasłem „Woda dla wszystkich” - jest poświęcony problemom związanym z kryzysem wodnym i brakiem dostępu miliardów ludzi do bezpiecznej wody. Jak co roku, Klub Gaja, Miasto Katowice, Katowickie Wodociągi, Zakład Zieleni Miejskiej i Straż Miejska w Katowicach zapraszają na obchody Światowego Dnia Wody, 21 marca (czwartek) 2019 r., godz. 10.00 -12.00, na Rynek w Katowicach. Podczas zabaw, gier i

 • Katowickie Wodociągi trzecie w rankingu wodociągi 2019
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-02-26
  Katowickie Wodociągi trzecie w rankingu wodociągi 2019

  Katowickie Wodociągi S.A. znalazły się na podium w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji 2019. Zajęte trzecie miejsce jest dużym wyróżnieniem dla firmy i podkreśleniem jakości świadczonych usług, standardów pracy oraz prowadzonej polityki.

 • Wodociągi proponują - Zajrzyj do środka!
  Wodociągi proponują - Zajrzyj do środka!

  2019-01-07
  Wodociągi proponują - Zajrzyj do środka!

  11-14 stycznia 2019 r. to czas, który warto sobie zarezerwować na Śląski Festiwal Nauki, który po raz trzeci odbędzie się w Katowicach. Organizatorzy zapewniają, że wzorem lat ubiegłych atrakcji dla najmłodszych i tych nieco starszych nie zabraknie. Dostarczą ich także Katowickie Wodociągi.

 • Wodociągi współpracują z ASP
  Wodociągi współpracują z ASP

  2018-12-12
  Wodociągi współpracują z ASP

  4 grudnia na Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach została otwarta wystawa „Punkty zwrotne”. Stanowi jedno z wydarzeń towarzyszących szczytowi klimatycznemu. Jej myślą przewodnią jest środowisko naturalne. Prezentowane na niej prace dotyczące rzeki Rawy zostały zrealizowane w ramach zajęć, których partnerem są Katowickie Wodociągi.

 • Wodne warsztaty w Dobrym Klimacie
  Wodne warsztaty w Dobrym Klimacie

  2018-12-12
  Wodne warsztaty w Dobrym Klimacie

  Woda i ścieki - to główne tematy warsztatów, które odbędą się 13 i 14 grudnia w Dobrym Klimacie. Uczniowie z katowickich szkół będą mieli okazję dowiedzieć się m.in. kto może zostać somelierem wody oraz jak wykorzystuje się ścieki do produkcji zielonej energii.

 • Wodny labirynt
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2018-11-05
  Wodny labirynt

  24 i 25 października odbyła się największa w Polsce lekcja o wodzie. W ciągu dwóch dni wzięło w niej udział blisko 1000 osób.

do góry