WODOCIĄGI KATOWICKIE SPÓŁKA AKCYJNA
https://www.wodociagi.katowice.pl/o-nas-wodociagi-katowice/aktualnosci/Katowickie-Wodociagi-S.A.-wspolpracuja-z-GKS-Katowice/idn:2
Drukuj grafikę : tak / nie

Katowickie Wodociągi S.A. współpracują z GKS Katowice

Katowickie Wodociągi S.A. współpracują z GKS Katowice

2010-07-26
Katowickie Wodociągi S.A. współpracują z GKS Katowice

Pierwszoligowy GKS Katowice to klub z blisko pięćdziesięcioletnią tradycją. Jego kibicami są głównie mieszkańcy Katowic, a tym samym także i odbiorcy usług naszej Spółki. Decyzja o sponsorowaniu klubu, zaakceptowana przez właściciela naszej Spółki – Miasto Katowice, została podjęta w związku ze zmianą zakresu działania, nazwy oraz logo naszej Spółki. Od 1 stycznia br., w związku z podziałem majątku firmy, nasza Spółka świadczy usługi w zakresie dostarczania wodyi odprowadzania ścieków wyłącznie na terenie miasta Katowice. Od 12 lutego br. prowadzi działalność pod nazwą Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna i posługuje się nowym logo.

Na stadionie GKS Katowice przy ul. Bukowej do końca tego sezonu zaplanowano rozegranie pięciu pierwszoligowych meczy. Dla naszej Spółki to dobra okazjado zaprezentowania się jednocześnie tak dużej grupie naszych klientów. Na czas rozgrywek stadionie klubu zostały zawieszone banery z nazwą i logo Katowickich Wodociągów S.A. Informacje o naszej Spółce znalazły się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia Sympatyków Klubu GKS Katowice www.gieksa.pl. Kibice będą mogli też przeczytać o nas w jednym z najbliższych wydań klubowej gazety „Bukowa”.

Publikacja: Agnieszka Jaszkaniec

do góry