Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

2019-11-15

16 i 17 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się dni otwarte 4 Buildings. Jednym z partnerów wydarzenia są Katowickie Wodociągi, które w strefie ekspertów tworzą Biuro Obsługi Klienta. Będzie można w nim uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z podłączeniem wody na cele budowalne oraz podłączenia budynków do sieci wod.-kan.

4Buildings to nowe wydarzenie branży budowlanej w Polsce. Rozpocznie się 15 listopada 2019 r. dniem dla profesjonalistów, weekend 16-17 listopada przyjmie formułę Dni Otwartych dla każdego, kto interesuje się zrównoważonym budownictwem, nowinkami i ekologicznymi trendami w budownictwie, planuje budowę domu, szuka projektu dla swojej rodziny, marzy o pięknym ogrodzie lub potrzebuje fachowca od budowy domu. Podczas imprezy będzie można się dowiedzieć z czego zbudować dom XXI wieku, poznać najciekawsze rozwiązania i rynkowe trendy.

W Strefie Ekspertów znajdzie się m.in. Biuro Obsługi Klienta Katowickie Wodociągi. Zainteresowani  będą mogli uzyskać w nim informacje na temat wszelkich zagadnień dotyczących dostarczenia wody na cele budowlane: budowy przyłącza, nadzoru branżowego inwestycji, zawarcia umowy oraz zasad rozliczeń. Pracownicy Katowickich Wodociągów udzielą też informacji jakie są zasady budowy przyłączy wod.-kan. do budynków czy też zawierania umów na dostawę wody i odprowadzenie ścieków na cele bytowe. Będzie też można skorzystać z porad w zakresie projektowania przyłączy i wykonawstwa oraz możliwości zlecenia części zadań Katowickim Wodociągom.

Obok Katowickich Wodociągów porad będą udzielać profesjonaliści z innych dziedzin związanych z oszczędzaniem mediów, redukowaniem liczby odpadów, fotowoltaiką, rozwiązaniami „Smart” dla mieszkania i domu oraz finansowaniem działań proekologicznych (m.in. w ramach programu Czyste Powietrze).

Organizatorem 4Buildings jest Grupa PTWP, organizator  m.in. 4 Design Days - największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

do góry