Sprawy bieżące | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Sprawy bieżące

 • Odkręć i napij się! - jak bezpiecznie pić wodę z kranu

  2022-05-26
  Odkręć i napij się! - jak bezpiecznie pić wodę z kranu

  Odkręć i napij się! Takim hasłem Katowickie Wodociągi rozpoczynają akcję informacyjną zachęcając do picia wody z kranu mieszkających w Katowicach uchodźców z Ukrainy. Akcja jest elementem prowadzonej od trzech lat kampanii „Kranówka katowicka. Szluknij sie z kokotka!”

 • Woda dla Ukrainy
  Woda dla Ukrainy

  2022-04-14
  Woda dla Ukrainy

  Tir w całości wypełniony wodą - ponad 45 tys. butelek! To odpowiedź firm wodociągowych zrzeszonych w Stowarzyszeniu Wodociągowców Województwa Śląskiego na apel Mocnej Fundacji o pomoc w zbiórce wody dla Ukrainy. Wśród tych, które postanowiły pomóc są oczywiście Katowickie Wodociągi.

 • Zwycięstwo po raz trzeci
  Zwycięstwo po raz trzeci

  2022-03-22
  Zwycięstwo po raz trzeci

  Katowickie Wodociągi po raz trzeci z rzędu zajęły pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. Zarówno w ubiegłym roku, jak i dwa lata temu  uplasowały się na pierwszej pozycji, a w poprzednich latach także zajmowały miejsca na podium.

 • Zaangażowanie ma moc!
  Zaangażowanie ma moc!

  2022-03-14
  Zaangażowanie ma moc!

  Kranówka katowicka dla 2500 uczestników charytatywnego biegu Pobiegnij dla Ukrainy, podczas którego zebrano ponad 80 tys. zł na wsparcie uchodźców z Ukrainy.

 • Nowe stawki opłat za wodę i odprowadzanie ścieków
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2021-10-26
  Nowe stawki opłat za wodę i odprowadzanie ścieków

  Katowickie Wodociągi informują, że od dnia 27 października 2021 r. na terenie miasta Katowice obowiązują nowe stawki opłat za dostarczoną wodę i odprowadzanie ścieków. Zgodnie z przepisami taryfa została zatwierdzona na okres trzech lat 2021 - 2024.

 • Wznawiamy usługi legalizacji, wymiany i montażu wodomierzy dla klientów zewnętrznych
  Wznawiamy usługi legalizacji, wymiany i montażu

  2021-05-12
  Wznawiamy usługi legalizacji, wymiany i montażu wodomierzy dla klientów zewnętrznych

  Katowickie Wodociągi informują, że od 12 maja 2021 roku wznawiają świadczenie usług dla klientów zewnętrznych w zakresie: legalizacji i ekspertyz wodomierzy wymiany wodomierzy wymiany wodomierzy ogrodowych i montażu na instalacji przygotowanej przez Klienta

 • Kranówka katowicka dla sprzątających dzielnice
  Kranówka katowicka dla sprzątających dzielnice

  2021-05-07
  Kranówka katowicka dla sprzątających dzielnice

  Od 26 marca do 22 czerwca trwa IV edycja akcji SprzątaMY Dzielnice. Tradycyjnie najpierw wytypowano zaśmiecone miejsca. W kolejne soboty, od 8 maja do 5 czerwca, mieszkańcy wspólnie z wolontariuszami Stowarzyszenia Wolnej Herbaty wysprzątają pięć wybranych z nich Wodę prosto z sieci dla uczestników sprzątania jak zawsze zapewniają Katowickie Wodociągi.

 • Edukacja na szeroką skalę
  Edukacja na szeroką skalę

  2021-03-22
  Edukacja na szeroką skalę

  22 marca - w dniu, w którym obchodzimy Światowy Dzień Wody - wystartowała kampania „Toaleta to nie śmietnik”. Przygotowało ją Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego. Katowickie Wodociągi jako członek Stowarzyszenia włącza się aktywnie w jej realizację.

 • Ponowne zwycięstwo
  Ponowne zwycięstwo

  2021-02-26
  Ponowne zwycięstwo

  Katowickie Wodociągi po raz kolejny zajęły pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. W ubiegłym roku również uplasowały się na pierwszej pozycji, a w poprzednich latach zajmowały miejsca na podium.

 • OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W KATOWICACH PRZY UL. GEN. JANKEGO
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2021-02-16
  OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W KATOWICACH PRZY UL. GEN. JANKEGO

  OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻNIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJW KATOWICACH PRZY UL. GEN. JANKEGO Katowickie Wodociągi S.A. informują, że w powyższym przetargu wpłynęło w terminie 5 ofert kupna. Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę firmy PJP Piotr Plebankiewicz, ul. Wita Stwosza 7/1 , 40 040 Katowice  

 • 1
 • 2
 • 3
 • Następna
 • Ostatnia
do góry