Sprawy bieżące | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Sprawy bieżące

 • Edukacja na szeroką skalę
  Edukacja na szeroką skalę

  2021-03-22
  Edukacja na szeroką skalę

  22 marca - w dniu, w którym obchodzimy Światowy Dzień Wody - wystartowała kampania „Toaleta to nie śmietnik”. Przygotowało ją Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego. Katowickie Wodociągi jako członek Stowarzyszenia włącza się aktywnie w jej realizację.

 • Ponowne zwycięstwo
  Ponowne zwycięstwo

  2021-02-26
  Ponowne zwycięstwo

  Katowickie Wodociągi po raz kolejny zajęły pierwsze miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Wodociągów i Kanalizacji. W ubiegłym roku również uplasowały się na pierwszej pozycji, a w poprzednich latach zajmowały miejsca na podium.

 • OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W KATOWICACH PRZY UL. GEN. JANKEGO
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2021-02-16
  OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W KATOWICACH PRZY UL. GEN. JANKEGO

  OGŁOSZENIE O WYNIKU PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO NA SPRZEDAŻNIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ POŁOŻONEJW KATOWICACH PRZY UL. GEN. JANKEGO Katowickie Wodociągi S.A. informują, że w powyższym przetargu wpłynęło w terminie 5 ofert kupna. Jako najkorzystniejszą wybrano ofertę firmy PJP Piotr Plebankiewicz, ul. Wita Stwosza 7/1 , 40 040 Katowice  

 • Nowa sieć w miejscu awarii przy al. Rozdzieńskiego
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2021-02-09
  Nowa sieć w miejscu awarii przy al. Rozdzieńskiego

  W ubiegłym tygodniu w rejonie sklepu Castorama przy al. Rozdzieńskiego doszło do poważnej awarii sieci wodociągowej. Ze względu na nieprzewidziane okoliczności konieczne jest wykonanie nowego odcinka sieci.

 • Zadbaj o jakość wody w instalacji wewnętrznej
  Zadbaj o jakość wody w instalacji wewnętrznej

  2020-08-14
  Zadbaj o jakość wody w instalacji wewnętrznej

  Każdego dnia Katowickie Wodociągi dbają by woda dostarczana do odbiorców była dobrej jakości. Okres wakacyjny to czas, kiedy szczególnie placówki takie jak szkoły, przedszkola, żłobki czy domy kultury nie pracują w pełnym zakresie. W czasie, gdy nie ma w nich zajęć używają wody znacznie mniej i znacznie rzadziej. Powoduje to dłuższe przestoje wody w instalacjach wewnętrznych, a co za tym idzie może być przyczyną

 • SprzątaMy Dzielnice pijąc „kranówkę katowicką”
  SprzątaMy Dzielnice pijąc „kranówkę katowick

  2020-08-06
  SprzątaMy Dzielnice pijąc „kranówkę katowicką”

  Od 8 sierpnia do 9 września, w ramach akcji „SprzątaMy Dzielnice”, odbywa się tegoroczne sprzątanie miejsc wytypowanych przez mieszkańców. Akcję wspierają m.in. Katowickie Wodociągi, zapewniając uczestnikom wodę prosto z sieci wodociągowej. W ten sposób zachęcają też do picia „kranówki katowickiej” i przyczyniania się do ograniczenia produkcji śmieci w postaci plastikowych butelek.

 • Dofinansowanie niebieskiej infrastruktury
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-08-04
  Dofinansowanie niebieskiej infrastruktury

  1 lipca ruszył nabór wniosków w programie „Moja woda”, prowadzonym przez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 • Likwidacja kas na terenie oczyszczalni ścieków
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-07-31
  Likwidacja kas na terenie oczyszczalni ścieków

  Katowickie Wodociągi informują, że z dniem 31 lipca 2020 roku zostają zlikwidowane kasy: Katowice Panewniki Ul. Panewnicka 330 (na terenie Oczyszczalni Ścieków Panewniki) Katowice Podlesie Ul. Zaopusta 70 (na terenie Oczyszczalni Ścieków Podlesie)

 • Baseny zostały otwarte
  Baseny zostały otwarte

  2020-06-18
  Baseny zostały otwarte

  W czerwcu w Katowicach rozpoczęły działalność dwa nowo wybudowane baseny- Brynów i Burowiec. Oba mają charakter obiektów wielofunkcyjnych, w których nie tylko można skorzystać z pływalni, ale także i innych atrakcji sportowych. Trzeci analogiczny obiekt jest w trakcie budowy. Ich zarządcą są Katowickie Wodociągi.

 • Otwieramy BOK i kasę główną
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-06-05
  Otwieramy BOK i kasę główną

  Katowickie Wodociągi 8 czerwca 2020 r. ponownie otwierają dla Państwa: Biuro Obsługi Klienta, ul. Obrońców Westerplatte 89 Kasę Katowice Szopienice, ul. Obrońców Westerplatte 89 (Biuro Obsługi Klienta). Dotychczasowe godziny otwarcia pozostają bez zmian.

do góry