Sprawy bieżące | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Sprawy bieżące

 • Baseny zostały otwarte
  Baseny zostały otwarte

  2020-06-18
  Baseny zostały otwarte

  W czerwcu w Katowicach rozpoczęły działalność dwa nowo wybudowane baseny- Brynów i Burowiec. Oba mają charakter obiektów wielofunkcyjnych, w których nie tylko można skorzystać z pływalni, ale także i innych atrakcji sportowych. Trzeci analogiczny obiekt jest w trakcie budowy. Ich zarządcą są Katowickie Wodociągi.

 • Otwieramy BOK i kasę główną
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-06-05
  Otwieramy BOK i kasę główną

  Katowickie Wodociągi 8 czerwca 2020 r. ponownie otwierają dla Państwa: Biuro Obsługi Klienta, ul. Obrońców Westerplatte 89 Kasę Katowice Szopienice, ul. Obrońców Westerplatte 89 (Biuro Obsługi Klienta). Dotychczasowe godziny otwarcia pozostają bez zmian.

 • Baseny zarządzane przez Katowickie Wodociągi stały się domem dla pszczół
  Baseny zarządzane przez Katowickie Wodociągi sta

  2020-05-13
  Baseny zarządzane przez Katowickie Wodociągi stały się domem dla pszczół

  Miasto Katowice wybudowało dwa baseny rekreacyjne, trzeci jest w trakcie budowy. Zarządzanie obiektami powierzono Katowickim Wodociągom. Choć z powodu pandemii, na razie ich otwarcie dla mieszkańców nie jest możliwe, to już teraz każdy z nich ma codziennie 20 tys. odwiedzających. Na dachach basenów zamontowano ule i zasiedlono je pszczołami.

 • Katowickie Wodociągi wspierają walkę z koronawirusem
  Katowickie Wodociągi wspierają walkę z koronawi

  2020-05-08
  Katowickie Wodociągi wspierają walkę z koronawirusem

  Jednostki medyczne, które w większości na co dzień są w nienajlepszej kondycji finansowej, szczególnie teraz potrzebują dodatkowego wsparcia, by zapewnić środki niezbędne do walki z koronawirusem. Postanowiły im go udzielić Katowickie Wodociągi. Spółka przekazała darowiznę Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na zakup poliwęglanu służącego do produkcji przyłbic ochronnych. Wsparła też finansowo Centrum Psychiatrii w

 • Święto wody w dobie koronawirusa
  Święto wody w dobie koronawirusa

  2020-03-20
  Święto wody w dobie koronawirusa

  22 marca obchodzimy Światowy Dzień Wody. Dziś w obliczu pandemii ma szczególne znaczenie. Dostęp do bieżącej wody stał się ważniejszy niż kiedykolwiek. Katowickie Wodociągi dokładają tym większych starań, by w sposób niezakłócony woda docierała do mieszkańców Katowic.

 • Odkryj Wodociągi!
  Odkryj Wodociągi!

  2020-01-23
  Odkryj Wodociągi!

  26-27 stycznia 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach już po raz czwarty odbędzie się Śląski Festiwal Nauki. To obecnie jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Wśród wystawców nie zabraknie Katowickich Wodociągów.

 • Konkurs na nazwy basenów rozstrzygnięty!
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-01-09
  Konkurs na nazwy basenów rozstrzygnięty!

  Ponad 100 propozycji nazw dla powstających dwóch basenów miejskich zgłosili katowiczanie w ramach konkursu ogłoszonego w ubiegłym roku przez Urząd Miasta Katowice.

 • Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta
  Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

  2019-11-15
  Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

  16 i 17 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się dni otwarte 4 Buildings. Jednym z partnerów wydarzenia są Katowickie Wodociągi, które w strefie ekspertów tworzą Biuro Obsługi Klienta. Będzie można w nim uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z podłączeniem wody na cele budowalne oraz podłączenia budynków do sieci wod.-kan.

 • Nazwij basen!
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-10-15
  Nazwij basen!

  Mieszkańcy Katowic już w I kwartale przyszłego roku będą mogli korzystać z dwóch powstających kompleksów basenowych - przy ul. Konnej w Burowcu oraz ul. Kościuszki w Brynowie. W oczekiwaniu na otwarcie obiektów Miasto Katowice zaprasza kreatywnych katowiczan do zmierzenia się z zadaniem nadania nazwy miejskim pływalniom.

 • Kranówka z dwoma wyróżnieniami
  Kranówka z dwoma wyróżnieniami

  2019-10-11
  Kranówka z dwoma wyróżnieniami

  Kampania społeczna „KRANÓWKA KATOWICKA. Szluknij się z kokotka!” zdobyła wyróżnienia w konkursach Kryształy PRu oraz Głośna Woda. W pierwszym oceniano kreatywność podejścia do tematu, w drugim jej warstwę edukacyjną.

do góry