Sprawy bieżące | Katowickie Wodociągi Spółka Akcyjna

Sprawy bieżące

 • Odkryj Wodociągi!
  Odkryj Wodociągi!

  2020-01-23
  Odkryj Wodociągi!

  26-27 stycznia 2020 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach już po raz czwarty odbędzie się Śląski Festiwal Nauki. To obecnie jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Wśród wystawców nie zabraknie Katowickich Wodociągów.

 • Konkurs na nazwy basenów rozstrzygnięty!
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2020-01-09
  Konkurs na nazwy basenów rozstrzygnięty!

  Ponad 100 propozycji nazw dla powstających dwóch basenów miejskich zgłosili katowiczanie w ramach konkursu ogłoszonego w ubiegłym roku przez Urząd Miasta Katowice.

 • Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta
  Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

  2019-11-15
  Katowickie Wodociągi wychodzą do Klienta

  16 i 17 listopada w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się dni otwarte 4 Buildings. Jednym z partnerów wydarzenia są Katowickie Wodociągi, które w strefie ekspertów tworzą Biuro Obsługi Klienta. Będzie można w nim uzyskać wszelkie niezbędne informacje związane z podłączeniem wody na cele budowalne oraz podłączenia budynków do sieci wod.-kan.

 • Kranówka z dwoma wyróżnieniami
  Kranówka z dwoma wyróżnieniami

  2019-10-11
  Kranówka z dwoma wyróżnieniami

  Kampania społeczna „KRANÓWKA KATOWICKA. Szluknij się z kokotka!” zdobyła wyróżnienia w konkursach Kryształy PRu oraz Głośna Woda. W pierwszym oceniano kreatywność podejścia do tematu, w drugim jej warstwę edukacyjną.

 • Rzuć kostką i kup wodociągi!
  Rzuć kostką i kup wodociągi!

  2021-10-22
  Rzuć kostką i kup wodociągi!

  Od dzisiaj każdy może stać się właścicielem wodociągów.

 • Problemy techniczne w systemie iBOK
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2021-09-21
  Problemy techniczne w systemie iBOK

  Katowickie Wodociągi S.A. informują, że w związku z problemami technicznymi w systemie iBOK, użytkownicy mają ograniczony dostęp do swojego konta i dostępnych w nim usług.

 • Nazwij basen!
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-10-15
  Nazwij basen!

  Mieszkańcy Katowic już w I kwartale przyszłego roku będą mogli korzystać z dwóch powstających kompleksów basenowych - przy ul. Konnej w Burowcu oraz ul. Kościuszki w Brynowie. W oczekiwaniu na otwarcie obiektów Miasto Katowice zaprasza kreatywnych katowiczan do zmierzenia się z zadaniem nadania nazwy miejskim pływalniom.

 • Katowickie Wodociągi przygotowują się do zarządzania miejskimi basenami
  Katowickie Wodociągi S.A.

  2019-10-08
  Katowickie Wodociągi przygotowują się do zarządzania miejskimi basenami

  Już w przyszłym roku mają zostać otwarte dwa baseny spośród trzech, które powstają w Katowicach. By było to możliwe w najbliższych miesiącach niezbędne jest wykonanie szeregu prac organizacyjnych związanych m.in. przygotowaniem kompleksowej oferty dla mieszkańców oraz zapewnieniem pełnej obsługi od pierwszych dni funkcjonowania basenów.

 • „Kranówka katowicka” na Silesia Marathonie
  „Kranówka katowicka” na Silesia Marathonie

  2019-10-04
  „Kranówka katowicka” na Silesia Marathonie

  W niedzielę 6 października na ulicach czterech miast - w tym Katowic - zostanie rozegrana 11 edycja Silesia Marathonu. To największa impreza biegowa na Śląsku i jednocześnie jeden z największych maratonów w Polsce. Na biegaczy będzie czekała m.in. „kranówka katowicka”, serwowana ze specjalnych nalewaków.

 • Odszedł Tadeusz Zuber
  Odszedł Tadeusz Zuber

  2019-09-23
  Odszedł Tadeusz Zuber

  19 września 2019 r. odszedł inż. Tadeusz Zuber, wieloletni Dyrektor Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Katowicach. Przez całe życie zawodowe był związany z branżą wodociągowo-kanalizacyjną. W wodociągach łącznie przepracował 47 lat. Dzięki swojej wiedzy, pracowitości i zaangażowaniu stał się prawdziwym autorytetem w środowisku zawodowym.

do góry